Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Top 8 najlepších hier online

Pri týchto hrách vám stačí len webový prehliadač, url adresa a chuť pobaviť sa. Ideme rovno na to:
 
1. Planetside 2
Epická sci-fi vystreľuje podobnú estetiku s hrou Halo. Masívna hra pre viacerých hráčov vás dostane do hroznej krajiny, ktorá bojuje o územie.

ovladače
 
2. Mr Smoozles Goes Nutso
Na základe on-line komiksu pána Smoozlesa, to bola prvá indie hra, ktorú vydal ocenený spisovateľ a vývojár Steve Ince. Pôvodne bola platená hra, ale Ince sa rozhodol ju bezplatne uvoľniť v roku 2011.
 
3. Slender
To je jedna z tých hier, ktoré sú tak nenápadne tiché, že ak by niekto prišiel do miestnosti počas toho ako ju hráte, tak by ste vyskočili z miesta. Obdivuhodná hororová hra zahŕňa putovanie okolo lesa, zbieranie stránok ozbrojených iba baterkou, pričom je nutné vyhýbať sa „štíhlemu mužovi“, ktorý vás neustále preháňa cez hmlu.
 
4. Wonderputt
Existuje tona golfových hier na webe, ale žiadna taká krásna ako táto jedna. Táto hra je farebná, čistá a kreatívna. Mali by ste ju hrať, aby ste ocenili grafický dizajn rovnako ako samotnú hra.
 
5. Bumperball
K dispozícii online aj pre iPad. Je to zábavná arkádová športová hra, ktorá kombinuje nárazníky s futbalom. Pravdepodobne pre tých, ktorí radi hrajú retro hry.
 
6. Yeti Sports
Super návyková Yeti-športová kolekcia je skutočnou olympiádou on-line mini-hier, ktorú je možné stiahnuť aj ako aplikáciu. Medzi najdôležitejšie disciplíny patrí Albatross Overload a Scrat Jump. Takmer všetky z nich zahŕňajú hádzanie tučniaka kam len môžete.

tablet
 
7. Čistá fyzika
Aké by to bolo zábavné učenie sa v škole, s použitím tohto. Použite pastelky na vyriešenie hádaniek na kuse papiera a experimentujte s vašimi kresbami, ktoré ožívajú podľa pravidiel fyziky.
 
8. Drifting
Jeden z mnohých pokojných online hier od návrhára Ferryho Halima. V tejto hre ste radostná mačka, ktorá sa prelína s pastelovými farebnými bublinami, ktoré lietajú nad hlavou. Jediné, čo musíte urobiť, je skočiť na bubliny.