Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Vieme, ktorí online brokeri vám pomôžu vytvoriť finančný úspech

Veci, ktoré by ste mali brať do úvahy pred konečným výberom online brokera, sú poplatky, obchodné platformy, možnosti účtov, zákaznícke služby a investičné rozhodnutia. Našťastie sme pre vás prehodnotili trojicu najlepších maklérov online, aby sme pomohli nájsť pre vás to pravé.

procesor

1. Charles Schwab
Schwab sa v našom rebríčku stáva najlepším celosvetovým obchodníkom s cennými papiermi. Vďaka nízkym poplatkom, high-tech obchodným nástrojom, rozsiahlym investičným možnostiam, širokej škále investičných možností a skvelým zákazníckym službám je Schwab dobrou voľbou pre začiatočníkov i veteránov.
Začiatočníci ocenia Schwabovu ľahko použiteľnú on-line investičnú platformu a mobilné aplikácie, ktoré vám umožňujú kupovať a predávať cenné papiere, zadávať prevody, spravovať vaše účty alebo pristupovať k hodnoteniam a správam o širokej škále investícií. Zákazníci spoločnosti Schwab majú taktiež prístup k širokej škále ETF a podielových fondov bez provízie z rodiny fondov Schwab.

2. Fidelity Investments
Fidelity je ďalším lídrom v rámci nízko nákladových investíciách, za obchodný poplatok 4,95 dolárov. Je známy svojou rodinou nízkorozpočtových finančných prostriedkov a výskumných nástrojov na webových stránkach spoločnosti Fidelity. Je tiež lídrom v oblasti technológií a nástrojov pre investorov. Niektoré užitočné nástroje od spoločnosti Fidelity zahŕňajú hodnotenie plánovania dôchodku, nástroje obchodnej stratégie, funkcie plánovania nehnuteľností a ďalšie.
Keď sa prihlásite do účtu Fidelity, funkcia standout je karta spravodajstva. Tu môžete získať podrobné informácie o mnohých akciách, dlhopisoch, finančných prostriedkoch a iných investíciách.

bohatství

3. RobinHood
Robinhood je jedinečné online sprostredkovanie. Zatiaľ čo nemá veľký počet funkcií alebo investičných možností ako tradičné maklérske služby, ponúka táto spoločnosť niečo, čo nikto z ostatných spomínaných nie, a to bezplatné neobmedzené obchody s akciami.  Áno, Robinhood ponúka bezplatné obchody! V skutočnosti môžete tiež získať prístup k obchodom s voľnými opciami a obchodom so šifrovacou transakciou (to je Bitcoin, Ethereum a ďalšie digitálne meny).
Robinhood je platforma pre mobilné zariadenia. Webová verzia je nová. Akonáhle sa prihlásite, dostanete zadarmo prístup k vybraným obchodom.