Veci, ktoré by ste mali brať do úvahy pred konečným výberom online brokera, sú poplatky, obchodné platformy, možnosti účtov, zákaznícke služby a investičné rozhodnutia. Našťastie sme pre vás prehodnotili trojicu najlepších maklérov online, aby sme pomohli nájsť pre vás to pravé.

procesor

1. Charles Schwab
Schwab sa v našom rebríčku stáva najlepším celosvetovým obchodníkom s cennými papiermi. Vďaka nízkym poplatkom, high-tech obchodným nástrojom, rozsiahlym investičným možnostiam, širokej škále investičných možností a skvelým zákazníckym službám je Schwab dobrou voľbou pre začiatočníkov i veteránov.
Začiatočníci ocenia Schwabovu ľahko použiteľnú on-line investičnú platformu a mobilné aplikácie, ktoré vám umožňujú kupovať a predávať cenné papiere, zadávať prevody, spravovať vaše účty alebo pristupovať k hodnoteniam a správam o širokej škále investícií. Zákazníci spoločnosti Schwab majú taktiež prístup k širokej škále ETF a podielových fondov bez provízie z rodiny fondov Schwab.

2. Fidelity Investments
Fidelity je ďalším lídrom v rámci nízko nákladových investíciách, za obchodný poplatok 4,95 dolárov. Je známy svojou rodinou nízkorozpočtových finančných prostriedkov a výskumných nástrojov na webových stránkach spoločnosti Fidelity. Je tiež lídrom v oblasti technológií a nástrojov pre investorov. Niektoré užitočné nástroje od spoločnosti Fidelity zahŕňajú hodnotenie plánovania dôchodku, nástroje obchodnej stratégie, funkcie plánovania nehnuteľností a ďalšie.
Keď sa prihlásite do účtu Fidelity, funkcia standout je karta spravodajstva. Tu môžete získať podrobné informácie o mnohých akciách, dlhopisoch, finančných prostriedkoch a iných investíciách.

bohatství

3. RobinHood
Robinhood je jedinečné online sprostredkovanie. Zatiaľ čo nemá veľký počet funkcií alebo investičných možností ako tradičné maklérske služby, ponúka táto spoločnosť niečo, čo nikto z ostatných spomínaných nie, a to bezplatné neobmedzené obchody s akciami.  Áno, Robinhood ponúka bezplatné obchody! V skutočnosti môžete tiež získať prístup k obchodom s voľnými opciami a obchodom so šifrovacou transakciou (to je Bitcoin, Ethereum a ďalšie digitálne meny).
Robinhood je platforma pre mobilné zariadenia. Webová verzia je nová. Akonáhle sa prihlásite, dostanete zadarmo prístup k vybraným obchodom.