Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Nákupy

Doplnky zo striebra vás nikdy nesklamú

Odievanie a móda sú súčasťou nášho života či chceme alebo nie. Podriaďujeme sa jej viac alebo menej, to záleží na jednotlivcovi, do akej miery sa nechá módnymi trendmi ovládať. V každom prípade, ani si to nemusíme uvedomovať, a sledujeme čo je “ in“ alebo „out“ celkom podvedomo.

strieborné šperky

Cítiť sa dobre v oblečení, ktoré nosíme, je dosť podstatné, pretože od spokojnosti so sebou samým závisí aj náš celkový postoj k ľuďom a životu. K tomu, aby sme každý deň vykročili z domu v pohode, prispieva aj móda a obliekanie. Ranné rituály, kedy si pred skriňou vyberáme čo na seba, poznáme všetci, možno ženy riešia oblečenie trocha viac ako muži, no v súčasnosti sa aj mužská časť populácie snaží vyzerať v súlade s módnymi trendmi. Oblečenie je základ, no bolo by akési nedokončené, ak by sme ho nedotvorili aj vhodnými doplnkami.

Kabelky, topánky, klobúky či čiapky, šatky, šály a rukavice, to všetko patrí do skupiny módnych doplnkov. Okrem nich však nesmieme zabudnúť na dôležitú súčasť ženy, a tou sú šperky a klenoty. Spomedzi materiálov, z ktorých sa vyrábajú, je asi najobľúbenejšie striebro. Má totiž výbornú vlastnosť, že doplní každý outfit, bez rozdielu štýlu, stačí si vybrať strieborné šperky ten vhodný. Striebro má dlhú históriu, šperkmi z neho sa ozdobovali už ženy pred storočiami, mali ho na krku, rukách, ušiach či okolo členkov. V súčasnosti je výber šperkov zo striebra veľmi veľký a ponúkajú ho aj eshopy na internetových stránkach. Majú puncovanú značku s rýdzosťou 925/1000 a sú rhodiované. Každý zákazník si na stránkach týchto obchodov nájde svoj hľadaný šperk, retiazku, náušnice, prsteň, náramok, prívesky či náhrdelníky, ale aj brošne a celé súpravy.

ucho, náušnica

Bežné outfity na každý deň vieme doplniť jednoduchými striebornými šperkmi, napríklad náušnicami či retiazkou, no slávnostnejšie chvíle si vyžadujú iný druh šperku. Môže byť ozdobený farebnými kamienkami či perličkami alebo zirkónmi či kryštálikmi, toto spojenie vytvorí extravagantnejší a originálnejší druh šperku, ktorý ozdobí aj ten najjednoduchší outfit. Výnimočné chvíle si vyžadujú výnimočné doplnky, a tie zo striebra k nim určite patria.