Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Nákupy

Grafik vám pomôže vytvoriť pekné svadobné pozvánky

Svadba je udalosť, ktorá sa koná iba raz v živote, a preto snúbenci chcú, aby s nimi tento deň oslávili ich najbližší a priatelia, a tak ich na ňu pozývajú prostredníctvom svadobných pozvánok. V súčasnosti je možné si ich štýl a prevedenie vybrať z množstva druhov, ktoré ponúkajú grafické štúdiá. Ak vám už termín vašej svadby klope na dvere a vy ešte stále nemáte vybraté svadobné pozvánky, obráťte sa na grafika, ktorý vám s nimi rád pomôže. Podľa vašich pokynov vytvorí návrh, ktorý vám dá odsúhlasiť a až následne tento návrh putuje do tlače. Budúci manželia majú rozličný vkus a každému sa páči niečo iné, no treba nájsť kompromis a vybrať si konečný vzhľad pozvánky, napríklad môže byť klasická, retro, vtipná, s folklórnymi prvkami, luxusná, vintage alebo v modernom poňatí. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, návrh predložte grafikovi, on vyjadrí svoj názor a urobí svadobné pozvánky potrebné korekcie, s ktorými ak budete súhlasiť, pošle na tlač.

beautiful-colorful-wedding-bouquet_84738-2486

Grafické štúdiá na Slovensku vyrábajú kvalitné pozvánky, na ktorých sú všetky súčasti tlačené, mašle alebo čipky na nich nelepia, takže nič v priebehu posielania z nich neodpadne. Váš vkus je základ pre pozvánku, ktorá vás bude vystihovať. Tlačená môže byť na bielom papieri s imitáciou štruktúry plátna, na krémovom, snehobielom perleťovom alebo na obojstranne matnom či lesklom papieri, všetko závisí od vášho rozhodnutia. Rozmer pozvánky je 14,5x10cm, ale je možná dohoda na inom rozmere, bežné sú napríklad otváracie oznámenia či vhodné do malej C6 obálky. Vzorky, z ktorých si následne vyberiete, vám zašlú poštou, aby ste mali možnosť vidieť ich zblízka a na vlastné oči.

beautiful-blooming-flower-leaves-background_44538-2079

Návrh svadobných oznámení a pozvánok je dobré nechať vypracovať odborníkovi, ktorý si dokáže poradiť so vzhľadom, typom písma či s celkovým grafickým poňatím pozvánky, aby vystihovala predovšetkým vás dvoch ako aktérov slávnostného dňa, na ktorý bude každý z hostí ešte dlho spomínať.