Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Firmy

Len zopár šikovných dotykov vám privodí rozkoš a vzrušenie

ako doposiaľ. Úľava po psychickej aj fyzickej stránke vo vás prebudí príval novej aj sexuálnej energie, a to je pre ňu typické. Poskytuje pôžitok a rozkoš spolu so vzrušením pri príjemných dotykoch masérky na celom vašom tele.

masážne pomôcky

Rituál pri tantrickej masáži pozostáva z niekoľkých fáz, z ktorých každá má nejaký cieľ, týka sa inej časti tela a všetky majú svoju postupnosť. Súčasťou tantra je „namaste“ rituál, ktorý má za úlohu vás naladiť na rovnaké vibrácie spolu s masérkou.

Po úvodnom privítaní v salóne vás čaká niekoľko krokov rituálu:

  1. Krok: rituál „namaste“ – ním sa začína každá tantrická masáž. Nie je to nič nepríjemné, práve naopak, je potrebné zladiť vaše dýchanie spolu s masérkou a pripraviť sa tak na prijatie všetkých masážnych dotykov, ktoré bude masérka vykonávať.
  2. Krok: masáž chrbta a hlavy– po skončení fázy namaste rituálu prichádza na rad masáž hlavy, ktorú tantra nikdy nevynecháva. Po nej si zákazník ľahne na brucho a masérka začne s masírovaním pozdĺž chrbta od krku až dole. Táto časť tela je enormne zaťažovaná a mnoho ľudí dnes trpí bolesťami chrbta, na to myslí aj tantra a neobchádza ju.
  3. Krok: masáž prednej časti tela, chodidiel a rúk – od chrbta masérka prechádza k rukám a dlaniam, ktoré dôkladne vymasíruje, potom sa povenuje aj nohám a chodidlám. Sú to veľmi príjemné dotyky, ktoré všetky končatiny uvoľnia, dokonca sa tam nachádzajú aj erotogénne zóny, o ktorých každá masérka vie. Zmenou polohy na inú stranu tela sa potom môže venovať aj brušnej časti, ramenám a stehennej časti.
  4. Krok: masáž intímnych partií tela – tá sa môže vykonať len po dohode s masérkou. Vzrušenie a rozkoš, ktorú prináša, však nenechá nikoho chladným, takže prečo si ju nevyskúšať?
  5. Krok: záver – po skončení rituálu si doprajte relax a uvoľnenie v polohe ležmo.

dotyky

Tantrická masáž ponúka zaujímavé techniky masáže spolu s dotykmi, pri ktorých objavíte svoju intimitu a samých seba lepšie spoznáte. Pekné masérky sú pripravené urobiť všetko preto, aby ste návštevu v salóne neoľutovali.