Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Asistenčná služba pri nákupe ojazdeného alebo nového vozidla

Ak sa rozhodnete pre kúpu ojazdeného auta a ak chcete súčasne predísť rizikám a nepríjemnostiam, ktoré Vás pri kúpe ojazdeného vozidla môžu čakať, je najbezpečnejším spôsobom obrátiť sa na niektorého z predajcov značkového programu pre predaj ojazdených vozidiel. Jedným z nich je napríklad aj Das WeltAuto.
odtahová služba
 
Služba Das WeltAuto
 
Das WeltAuto je celosvetový program ojazdených vozidiel značiek Volkswagen a Seat pre osobné i úžitkové vozy s centrálnou podporou koncernu Volkswagen. V ponuke predajných miest na slovenskom trhu, je teraz niekoľko sto značiek a to nielen koncernových. Zákazník sa môže tešiť z nadštandardnej ponuky vozidiel, ale aj profesionálnych služieb, ktoré sú plne porovnateľné so službami poskytovanými pri nákupe nového vozidla u autorizovaných predajcov.
 
Garancia Das WeltAuto
 
Jedným z mnohých štandardov programu Das WeltAuto je garantovaný stav kilometrov, pôvod auta a technický stav vozidla. K autám do staroby piatich rokov, s najazdenými kilometrami do 150 000 km a s preukázanou servisnou históriou, vďaka servisnej knižke k vozidlu, je poskytovaná záruka Das WeltAuto so širokým pokrytím. Všeobecnú záruku možno u Das WeltAuto dojednať pre vozidlá do veku siedmich rokov a do najazdených 200 000 km.
 odtahování vraku
Protiúčet u nového vozidla
 
Pokiaľ si v ponuke ojazdených vozidiel zákazník nevyberie a rozhodne sa nakoniec pre nákup auta nového, aj tu sa stáva Das WeltAuto pre Vás dobrým partnerom, plne k Vašim službám. Potom spolupráca pokračuje ponukou pod názvom „Akcia protiúčet“. Jedná sa pre zákazníkov o výhodnú ponuku v podobe zvýhodnenia nákupu nového vozidla so súčasným výkupom Vášho starého vozidla na protiúčet. Tento produkt nie je zaujímavý len výhodnejšími cenami, ale ponúka komplexnú ponuku služby pre zákazníkov Volkswagenu.
 
Ocenenie auta
 

Vozidlo, ktoré budete pri kúpe nového Volkswagenu predávať, Vám vďaka profesionálnemu predajnému a servisnému tímu predajcovia Das WeltAuto transparentne ocenia, vykúpia a poskytnú navyše ďalšie služby podľa Vašich individuálnych potrieb.