Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

PC

Riešenie pre ženy po pôrode

Keď som bola mladšia, nemala som so svojou postavou absolútne žiadny problém. Bolo to fakticky perfektné obdobie, pretože som sa cítila skutočne dobre. Nanešťastie, toto obdobie malo presný koniec. Samozrejme, že som o svoju perfektnú postavu prišla, keď som otehotnela. To je už asi zákon schválnosti, že to, čo na svete najviac milujeme, nám v skutočnosti najviac ublíži. Po dvoch deťoch som svoju postavu nevedela dať dokopy, napriek tomu, že som predtým mala úžasné spaľovanie. Mohla som zjesť naozaj čokoľvek, nič na mne nebolo vidieť. Dokonca aj po pôrode som bola celkom v pohode, pretože som musela za svojimi deťmi neustále behať, takže som spaľovala energiu.

cintron

Keď však moje deti vyrástli, zistila som, že to bolo len preto, lebo som zo seba vydávala veľa energie a nestíhala som jesť.
Moje telo mi však krásne ukázalo, čo som predtým zanedbávala. Vyzerala som úplne otrasne. Mala som pocit, že aj keď zjem jedno jablko, objaví sa mi na nejakom záhybe na tele. Nebola som nejaký extra žrút, ale všimla som si, že poslednú dobu som sa už fakticky prejedala. Najmä večer. Vždy ma chytil nejaký ten vlčí hlad a ja som do seba jednoducho musela pchať klobásy, čipsy, proste všetko nezdravé, čo som doma našla.

dieta

Vedela som, že takto to už ďalej nejde a musím začať niečo robiť, inak skončím ako nejaká rozkysnutá stará tetka.
Rozhodla som sa preto, že začnem cvičiť a inak sa stravovať. Bolo mi jasné, že to nebude celkom jednoduché, no napriek tomu som bola odhodlaná, že to skúsim a že sa jednoducho nedám ničím odradiť. Mala som problém hlavne s jedením v noci, no pomohla mi kava na chudnutie, pretože som zrazu prestala mať chuť na jedlo. Samozrejme, nie úplne, no napriek tomu som nemala chuť neustále do seba niečo pchať, čo bol pre mňa fakticky veľký pokrok. Som jednoducho živým dôkazom toho, že keď sa chce, tak sa naozaj dá.