Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Smart technológia v IBC kontajneroch

Rôzne druhy IBC kontajnerov sa dajú používať na transport i skladovanie tekutých tovarov a látok, ktoré nie sú v špeciálnej kategórii nebezpečných materiálov samozrejme. Materiál niektorých modelov je odolný voči UV a výdrží i ťažké priemyselné alebo vonkajšie podmienky a dá sa skladovať vonku dlhšiu dobu. Mnohé IBC kontajnery sú vhodné práve do vonkajšieho prostredia a udržia napríklad pitnú vodu v dobrom stave dlhší čas.

rajčiny

Ibc kontajner Combo Fructus je zase vhodný najmä na ovocné šťavy, pyré alebo paradajkový pretlak. Má možnosť napojenie na smart technológiu, ktorá má niekoľko funkcií na sledovanie a identifikáciu kontajnera pri preprave. Smart technológia v IBC je skvelou inováciou v prepravnom reťazci. Už sa žiaden kontajner nezapatroší a pravdepodobne ani nestratí po ceste! Inteligentné technológie sú používané už takmer v každom odvetví, preto je vybavenie IBC smart linkom výborným výrobným ťahom.

kamionova doprava

IBC kontajnery Schoeller Allibert majú možnosť výmeny všetkých svojich dielov, z ktorých sa skladajú, v prípade, že sa poškodia, a tak sa predlžuje ich životnosť ešte viac. Dajú sa používať opakovane a sú nanajvýš hygienické práve pre delikátne produkty, akými tekuté materiály určite sú. Vhodné sú na prepravu a manipuláciu kamiónmi a taktiež sa uplatnia v preprave vlakmi, niektoré prípadne aj lietadlami.

Výroba tekutých produktov si vyžaduje naozaj vysoké hygienické a kvalitatívne štandardy obalov. Používať sa dajú v potravinárstve, ale i vo farmaceutickom, či inom priemysle. Manipulácia s IBC kontajnermi od Schoeller Allibert je veľmi pohodlná a bezpečná kvôli celkovej ergonomickej koncepcii týchto prepravných obalov. Množstvo modelov a rôznych druhov IBC kontajnerov Schoeller Allibert sa dá vybrať na web stránke a v katalógu spoločnosti v rôznych rozmeroch a prevedeniach. Určite nájdete ten svoj model do podnikania aj vy!