Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Nákupy

Počas sprchovania môžete mať úplné súkromie

Moderný pracujúci človek je vyťažený podstatnú časť dňa, a tak mu nezostáva veľa času na ostatné aktivity, tobôž sa už nechce zaoberať upratovaním a svoj vzácny voľný čas venovať drhnutiu špinavých povrchov. Kvôli tomu si zariadenie a vybavenie domácností vyberáme po prehodnotení ich praktických a funkčných vlastností, voľba častokrát padne aj na sklo.

Nenápadné, a predsa efektné

Jednoduché, a pritom originálne a efektné je sklo, upravené do akejkoľvek podoby dokáže urobiť v priestore viditeľné zmeny, rozžiari ho a zároveň presvetlí. Nie sú potrebné ani nijaké špeciálne efekty, sklenené plochy sú mimoriadne elegantné, hlavne ak je spájané do čistých línií, teda bez rámov z hliníka či nerezu. Sprchové zásteny, teda takzvané walk-in sprchovacie kúty nemajú dvere, ide o sklenenú stenu, samostatne stojacu, s praktickou funkciou vytvorenia kúta na každodennú hygienu.

Výrobcovia sa snažia ponúkať stále nové, prepracované a originálne sklenené prvky, s novými povrchovými úpravami, napríklad sklo v úprave pieskovaním, matné, ultračíre alebo číre, farebné, a tiež grafosklo. Sklenená zástena umožňuje výmenu doposiaľ používaných závesov v sprchovacích kútoch za moderné a dizajnovo neporovnateľne krajšie sklenené zásteny. O bezpečnosť dbá bezpečnostné sklo s hrúbkou minimálne 8mm.

Kvapky vody zostanú za zástenou

Objednávka zásteny môže mať viacero položiek, sklo je možné nechať bez uloženia v ráme alebo si môžete objednať zástenu v hliníkovom ráme. Rozhodnutie, ktorý variant to bude, je na zákazníkovi či dizajnérovi, ktorý preňho projekt kúpeľne tvorí. Ohľadom výroby je sklenena zastena potom zodpovednejšie obrátiť sa na odbornú firmu, ktorá už má s touto výrobou skúsenosti a viete si overiť aj jej spoľahlivosť. LM-MONT patrí k takým spoločnostiam, ktoré sa môžu pochváliť svojou výrobou aj realizáciami, majú už skúsenosti s prácou so sklom, hliníkom aj plastom a dokážu vám zabezpečiť kompletný servis, projekt, poradenstvo a realizáciu.