Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Novinky od Nyx-u

Hovorí sa, že vlasy a oblečenie robia človeka. No keď sa pozriete okolo seba, môžete si všimnúť, že dnešným trendom kraľuje najmä make-up. Už dávno nie je moderný ľahký korektor a špirála. Trendy udávajú najmä známe youtuberky, ktoré natáčajú rôzne tutoriály ako sa správne nalíčiť. Mnohé tak zarábajú, práve na reklamách pre rôzne značky tým, že propagujú ich výrobky. Na trhu je čoraz viac druhov podkladových báz, špirál a o starostlivosť o obočie si môžete vybrať z ceruziek, balzamov či fixátorov. Jedna z popredných značiek je Nyx cosmetics, ktorá je uznávaná po celom svete a používaná množstvom známych osobností. Aké sú ich novinky, ktoré stoja za vyskúšanie?

kráska
 
Podkladové bázy                    Honey Dew Me Up Primer je jednen z nových báz, ktorý je inšpirovaný zlatými tónmi, neutralizuje nerovnosti  a dokonale zjednotí rozdielne sfarbenie pleti. Vďaka zlatým odleskom bude vaša pleť žiariť celý deň. Druhý v poradí je Bare with Me Hydrating Jelly Primer so želatinovou textúrou. Je priehľadný a vďaka tomu je na pleti úplne neviditeľný. Vďaka svojej konzistencii dokonale vyplní nerovnosti, pleť vyhladí a krásne ju hydratuje.
 
Make-up                                 Can´t Stop Won´t Stop je novinka z oblasti makeupových produktov. Zabezpečí dokonale krytie vďaka tuhšej konzistencií, ale nie je vhodný na každý typ pokožky. Neodporúča sa na suchú pleť, ktorú vysušuje a vytvára šupiny. Práve na tento typ je dokonalý Total Control Drop Foundation. Vďaka tekutej textúre sa dostane aj do najmenších vrások a docielite tak hladký, vyplnený vzhľad vašej tváre.

řasy
 
Špirála                                    Na oči si môžete zadovážiť novú Worth The Hype Wterproof Mascaru. Okrem predlžovacieho efektu mihalnice aj krásne zahustí. Okrem toho je extra čierna a vaše mihalnice budú ešte viac výrazné.  Vďaka malým štetinkám na konci sa dostanete aj k tým najmenším mihalničkám. Skvostný pohľad docielite použitím niektorých z očných liniek či tieňov.