Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Nákupy

Buďte spokojná so svojimi kilami

Zhadzovanie váhy bolo mojím strašiakom už od detstva. Vždy som bola chudá ako dratva, no napriek tomu som bola stále v strese z toho, aby som nepribrala. Moja mamina mi neustále hovorila, že mi narastie s prsiami aj zadok, aj brucho, pretože ona bola tiež chudá, kým neprišla do puberty. Naozaj som sa neuveriteľne bála, mala som z toho totálnu hrôzu. Dávala som si pozor na to, čo jem, no keď som videla, že mám osemnásť a s mojou postavou sa nič hrozné nedeje, vykašľala som sa na to a prestala som sa pozorovať. Ukázalo sa, že to bola naozaj veľká chyba.

zelená káva

Zrazu začala moja váha naozaj neuveriteľne stúpať nahor. Bála som sa na ňu aj postaviť, pretože som vedela, že vždy tam bude o kilo naviac. Ale čím som viac priberala, tým som viac jedla. Jedine jedlo ma dokázalo úplne upokojiť a vedela som, že to je naozaj ohromne veľká chyba. Nevedela som si pomôcť a začala som jesť piate cez deviate. Keď som sa raz zabrzdila o druhej ráno s nutelou v ruke, vedela som, že to takto už ďalej nepôjde. Začala som zháňať alternatívy. Potrebovala som, aby mi niečo zabránilo v jedení. A tak mi moja kamoška poradila niečo, čomu sa hovorí zelená káva na chudnutie cena.

zrna

Nerozumela som tomu, čo sa zrazu s mojím telom stalo, ale bolo to niečo ako zázrak. Zrazu som absolútne nemala chuť na jedenie. Nezáleží na tom či to naozaj funguje, alebo to je len placebo efekt. Ja som bola taká spokojná, ako asi ešte nikdy v živote. Bola som šťastná a nepotrebovala som sa prejedať. Začala som cvičiť, dávala som si pozor na to, aby som nejedla nič nezdravé a moje kilá zrazu začali naozaj veľmi rýchlo ubúdať. Určite by som to odporúčila každému, kto nemá ani len poňatia, ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov. Toto je niečo, čo skutočne funguje. Verím, že to pomôže aj ďalším ľuďom. Stojí to za vyskúšanie. Určite áno a netreba o tom pochybovať.