Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Firmy

Upratovanie

Potrebujete upratať po firemnej oslave, po firemnej párty alebo jednoducho potrebujete upratať? Obráťte sa na upratovací servis Grand. Upratovací servis Grand vám pomôže s uprataním akýchkoľvek priestorov po akejkoľvek akcii a kedykoľvek.

priemyselný vysávač

Vaše priestory budú opäť žiariť čistotou a budú sviežo voňať. Upratovací servis grande ponuka svojej upratovacie služby už niekoľko desiatok rokov a za ten čas sme nadobudli dostatok skúsenosti v oblasti samotného upratovania. Práve preto vám vieme pomôcť s vyčistením čalúneného nábytku ale taktiež aj s dôchodným vyčistením kobercov či ostatných podlah. Naša práca je precízna kvalitná a dokonalá. Naše zamestnanci sú vyškovaní na profesionálnej úrovni a preto sa môžete spoľahnúť na náš profesionálny prístup a 100 % diskrétnosť.

hygienické upratovanie

Upratovací servis Grand pre vás ponuka svojej služby v tej najvyššej kvalite a na najvyššej profesionálnej úrovni. Upratame vám vaše priestory či už sa jedná o kancelárie alebo iné prevádzky ale taktiež aj o pokiaľ sa jedná o domácnosti. Upratujeme taktiež rôznych školských kluboch,detských herných centrách ale aj na voľných priestranstvách, kde sa konali nejaké koncerty či iné obdobné podujatia. Taktiež ponúkame dezinfekciou priestorov a chemické čistenie podlah a kobercov.

Na upratovací servis Grand sa môžete spoľahnúť aj v prípade pokiaľ potrebujete dokonale vyčistiť okná. Jednoducho vám upratané všetko čo je treba upratať.

upratovací tím

Čo sa týka kancelárskych priestorov, tieto vám upratame komplet so všetkým zariadením, ktoré sa v nich nachádza, vrátane utierania prachu, lešenia nábytku, čistenia radiátorov, vynesenia popolnikov ale môžete sa spoľahnúť aj na čisté pracovné kuchynky, ktoré vám dokonalo vyčistíme a dáme do poriadku. Doplníme všetok spotrebný materiál do kávovarov…Netreba zabúdať ani na vyčistenie toaliet a ich dezinfekciu. V tomto prípade vám dokonale vyčistíme toalety, sprchy a umývadlá, doplníme toaletné papiere a vynesieme smeti. Vaše smetné koše budú zívať prázdnotou a žiariť čistotou.