Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Firmy

Tantrická masáž dokáže obohatiť vaše zmysly o silný pôžitok

Nielen príjemný relax, ale aj potrebné uvoľnenie, prísun životnej energie a v neposlednom rade veľmi vzrušujúci pôžitok, to sú v stručnosti body, ktoré svojim zákazníkom poskytne kvalitne prevedená tantrická masáž. Svojou menej alebo viac erotickou podstatou, no v závere aj svojim účinkom sa líši oproti tej klasickej.

Konkrétne môžeme vravieť o spojení erotic massage s tantrickou filozofiou a umením pracovať s energetickými centrami nášho tela. Podstatnú úlohu tu zohrávajú zmyselné senzuálne dotyky, ktorých cieľom je uvoľniť negatívne bloky a vytvoriť miesto pre načerpanie čerstvých síl prostredníctvom tantrickej masáže. Preto je nutné uvoľniť takisto bloky súvisiace s našou sexuálnou energiou a dotyky v intímnych oblastiach.

masážne prostriedky

Základom pri praktizovaní spomenutých úkonov je tak nahota a s ňou nutnosť zbaviť sa hanby, ostychu či inej formy napätia, kvôli ktorej nie je možné s masážou začať. Práve preto sa v danej oblasti podstupuje úvodný riuál známy ako namaste, vhodný predovšetkým pre tých, čo s tantrou eštelen začínajú a môžu mať v duchu isté nejasnosti či dokonca strach. S týmto úvodným rituálom však podobné pocity o malú chvíľu rýchlo opadnú, čím sa následne môžete vtiahnuť do deja zmyselných dotykov a čerpania životnej energie, ktorej sprostredkovateľom je príjemná a vo svojom obore skúsená masérka.

masážna posteľ

Neodmysliteľnou súčasťou je relaxačná hudba v pozadí a komfortné, no predovšetkým čisté prostredie. Hygiena je na prvom mieste a práve preto vás čaká príjemný úvodný kúpeľ. Po vykonanej hygiene a za zvuku tantrickej hudby sa začínajú príjemné dotyky a hladenie po celom tele, čo má na starosti vaša masérka, či povedané presnejšie, sprostredkovateľka životnej energie.

  • Čo sa bude diať následne, to je už pôsobenie spontánnosti a toho, že sa oddáte do rúk dotyčnej slečne alebo žene, pričom v prípade heterosexuálne orientovanej zákazníčky je zasa masérom spravidla muž.