Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Nákupy

Pásiky vám posvietia aj v nedostupných kútoch miestnosti

LED pásiky sa stali najvyhľadávanejšie a najobľúbenejšie výrobky v tejto kategórii. Halogénové svietidlá upadajú do zabudnutia a postupne sa na ich miesto dostávajú LED-ky, šetrné k životnému prostrediu, úsporné a s dlhou životnosťou. Variabilita je ich ďalším znakom a práve kvôli nej ich zákazníci milujú.

pas

Medzi LED-kami sa nachádzajú žiarovky, trubice, panely, reflektory a milované pásiky. Po ich objavení na trhu sa okamžite stali ťahúňmi v tomto segmente. Všestranné využitie pásikov ich predurčuje k umiestneniu takmer kamkoľvek a na osvetlenie aj málo dostupných miest, ktoré sa donedávna používanými svetelnými zdrojmi nedali osvetliť. Dnes je to možné a LED pásiky si tak získali srdcia mnohých zákazníkov.

Výkon týchto svetiel je na porovnateľnej úrovni s ich predchodcami, a preto dokonalo zvládnu aj funkciu hlavného zdroja osvetlenia a nielen doplnkového alebo náladového. Všetko totiž záleží od typu pásika, veľkosti a SMD diód, zvolených farieb a tiež svetelného toku. Sadrokartónové podhľady a steny sú vhodné na inštalovanie pásikov, skvelo ich podsvietia a vytvoria požadovanú atmosféru v miestnosti. Je to inovatívna forma osvetlenia poličiek, obrazov, zrkadiel či vitrín alebo šatníkov a podobne. Elegantne zabudované v sadrokartóne nenarušia celkový štýl interiéru a ani na výkone sa to nijako neprejaví.

energeticky-stitok úspory

LED –ky sú v ponuke v troch odtieňoch bielej farby, teplej, studenej a neutrálnej, všetky sa dajú ovládať diaľkovým ovládačom, a to nielen zapínať a vypínať, ale aj meniť intenzitu osvetlenia podľa vašich požiadaviek, ďalej sú to LED pásiky rozdelené podľa SMD diód a tiež 12V a 24V. Dual-white systém zasa umožňuje ovládačom si predvoliť LED pásiky plynulý prechod medzi jednotlivými odtieňmi. Oživiť interiér farbami takisto nie je nemožné, RGB a RGB-W pásiky sú vyrobené v širokej škále farieb a ovládačom si ich môžete namixovať alebo zvoliť si rozličné farebné efekty či prechody medzi jednotlivými farbami.

LED pásiky sa inštalujú celkom jednoducho obojstrannou lepiacou páskou na zadnej strane, čo im dáva možnosť umiestnenia takmer kamkoľvek. Vďaka tomu si zákazníci môžu svoju domácnosť osvetliť farbami či hrou farieb podľa svojich predstáv.