Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Ženy

Doprajte svojej pleti každodennú starostlivosť

Každý deň večer, keď prídete domov z práce sa môžete cítiť unavená. Okrem telesnej únavy, kedy sa veľmi tešíte, ako si doma vyložíte nohy na gauč a pozriete si váš obľúbený seriál sa môžete cítiť unavený aj po duševnej stránke. Kedy by ste najradšej už nič nemuseli doma riešiť. Avšak opak je pravdou. Po príchode domov vás doma čaká ešte množstvo povinností. Musíte deťom skontrolovať úlohy alebo navariť večeru. Po tom všetkom už nemáte energiu na nič a cítite sa o to viac vyčerpaná. Avšak okrem toho, by ste nemali zabúdať na to, že aj vaša pleť na tvári môže byť po celom dni vyčerpaná. Celý deň sa pozeráte v práci do počítača, pričom trpia napríklad vaše oči. Keď prídete domov z práce a vaše deti neposlúchajú tak sa vám od starostí vytvoria na čele alebo pri očiach vrásky. Predíďte tomu ešte včas a nikdy nezabudnite dopriať aj vašej pokožke na tvári každodennú starostlivosť.spící žena.jpg
V drogérii si môžete kúpiť rôzne produkty, ktoré môžu bojovať proti vytváraniu vrások na tvári. Či si už kúpite krém na tvár, či už denný alebo nočný alebo nejakú masku na tvár budete vedieť, že v boji proti starnutiu pokožky tváre ste na dobrej ceste. Nezabúdajte si tieto krémy dávať na tvár každý deň okrem toho, že bojujú proti starnutiu pokožky majú aj hydratačné účinky, čím zaručujú, že pokožka vašej tváre bude celý deň hydratovaná a nebude suchá.
Taktiež nezabúdajte na to, že vždy pred tým, ako idete spať sa musíte odlíčiť. Častokrát už ani nevládzete stáť na nohách a od únavy sa vám už zatvárajú oči. Ani v tomto prípade nezabúdajte na to, že tvár by mala byť pred tým, ako pôjdete spať odlíčená. Práve pretože v noci by mala tvár dýchať a nemala by byť zbytočnej zaťažovaná zbytkami make upu z predchádzajúceho dňa.pleťová maska.jpg
A posledná rada na záver aspoň raz do mesiaca zájdite ku vašej kozmetičke. Tá vám veľmi rada poradí, ako sa starať o svoju pokožku na tvári. Objednajte si u nej napríklad masáž tváre alebo nejakú čistiacu procedúru a vaša tvár bude po odchode od kozmetičky žiariť ako nikdy pred tým.