Formix

Sme v strehu a neunikne nám ani ten najmenší detail. S našim pokrokovým online magazínom, na tom budete rovnako. Neprehliadnite žiadnu z aktuálnych udalostí.

Nákupy

Na penových matracoch budete spať ako vo vatičke

Komfortný a zdravý spánok, pri ktorom si dokonalo oddýchneme, zabezpečia moderné a kvalitné matrace z výrobní na Slovensku, ale aj od svetových výrobcov, ktoré môžeme nájsť v obchodoch na internete alebo aj v kamenných predajniach. Tam je výhoda nakupovania hlavne v možnosti prezrieť si všetky produkty na vlastné oči, prípadne si ich vyskúšať, aby ste nekupovali mačku vo vreci.

my-bed-is-my-best-friend_329181-10418

Módne trendy, ale aj pokrok v technológiách pri výrobe všetkých produktov, ktoré používame a ktoré nám slúžia každý deň, sa prejavuje aj pri výrobe matracov a všetkých doplnkov na spanie. Postele v súčasnosti prešli vývojom a na trhu nájdete len kvalitné penové matrace a prepracované druhy postelí s komfortom, ktorý poskytujú pri spaní. Matrace za nimi nezaostávajú a tiež sa vyvinuli do súčasnej podoby. Trend dnešnej doby hovorí, že vyššie postele poskytujú väčšie pohodlie pri spánku, a tak si zákazníci pýtajú aj hrubšie matrace, ktoré sa na kvalitnom spánku takisto podieľajú.

V obchodoch, či už kamenných alebo eshopoch je ponuka široká, nájdete tam mnoho typov matracov, rozdelené sú niekoľkých skupín a penové matrace tvoria jednu z ich podskupín. Rozdelené sú na základe použitých materiálov pri ich výrobe. Každý materiál má svoje výhody a ponúka iný benefit pre kvalitný a zdravý spánok. Penové matrace sú jednou zo skupín, ktoré sa veľmi dobre osvedčili a stali sa vyhľadávané zákazníkmi. Vyrábajú sa z komfortnej peny, ktorá je však na prvý dotyk tvrdšia, ale vyznačuje sa dlhšou životnosťou. Výrobcovia skombinovali rozličné tvrdosti komfortnej peny a vytvarovali ich, čím sa najviac priblížili k dosiahnutiu požadovaných vlastností matracov.

mattress-2489612_1920

Zbaviť sa bolestí chrbta či krčnej chrbtice, ale aj celkovej nevyspatosti a únavy organizmu vám môže pomôcť aj výmena vášho starého matraca, ktorý už nespĺňa najnovšie kritériá o zdravotne vyhovujúcom matraci za moderný, ortopedický, jednoducho za taký, na ktorom bude radosť spať a keď sa ráno zobudíte, nebudete celí dolámaní a nevyspatí.